Tim Roth

 1. The Incredible Hulk izle
  Tüm Bilgiler
  The Incredible Hulk izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  The Incredible Hulk Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleSonra bana gerçekten cesur olmadığını söyledi. O kadar çok gece uyumak için ağladı çünkü babası hakkında kalbi kırıldı ve çalışmaları hakkında cesaretini kırdı ve yoruldu. Sanırım o sadece bana o kadar takmıyorum bile hissediyorum sanki ben bir korkak çünkü ben ağladım da. O zamana kadar uğramıştım sana söyleyebilirim! Ve sonra ona ve kız kardeşine parlak ve neşeli olmalarına yardım etmemi istediğini söyledi. Bu beni güldürdü onlara yardım edebileceğimi düşünmek! İkimiz de güldük ve daha iyi hissettim. Bundan sonra sorun hakkında uzun bir süre konuştu ve bazı insanlara nasıl çok genç geldi ve nasıl bir testti bunu hiç düşündünüz mü Bay Landor? adamın yüzüne ciddiyetle bakıyor. Hayır Jack hiç düşünmediğim birçok şey var! Onları tanısaydın yardım edemezdin. O biraz vaaz değildi bundan nefret ediyorum ama bir şeyleri alma şeklimizin sahip olduğumuz karakterleri gösterdiğini ve cesaretini kırdığımızda sadece asker olduğumuzu hatırlamamız gerektiğini söyledi Mesih'in askerleri söylediği şey buydu. Çocuğun sesi bir fısıltıya battı. Ve hiçbir asker devrilip disiplin altına alınana ve üstlerine itaat etmeyi öğretene kadar berbat değildi. Gerçek bu oğlum. Kalbinde Landor duyduklarına hayret ediyordu.
  • 2008
  • ABD,Brazil,Canada
  • HD
  • IMDb 6.2
  • 11
  • 0
  Maymunlar Gezegeni izle
  Tüm Bilgiler
  Maymunlar Gezegeni izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Maymunlar Gezegeni Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izlePeggy, diogenes'i senden aldığımda, diye ekledi Peggy, gelip onu ziyaret etmelisin. Eğer yapmazsan incinecek. Geleceğim, dedi John Musgrave sessizce, sık sık. Sonuçta, köpekte belirli bir hakkım var. Peggy başını salladı. O senin ve benim, diye yeniden katıldı, diogenes'in gerçekte Bay Chadwick'in mülkü olduğu gerçeğini göz ardı etti. O gerçekten benimkinden daha fazla senin, çünkü onu kurtarmasaydın yabancılara gitmek zorunda kalacaktı ve sonra onu bir daha asla görmemeliydim. Bir köpeğin ortak sahipleri olmak oldukça eğlenceli. Hatırlıyor musun bana mi öyle gibi köpekler? Yanıldığını biliyordum. İnanmaya başlıyorum, diye yanıtladı, bunun birçok yanlış fikirden sadece biri olduğunu söyledi. Aslında, deneyimsiz olduğu herhangi bir konuda karar verilen bir görüşü ifade etmek bir hatadır. Peggy ona yeni bir ilgi ile baktı, biraz şaşkın ve samimi itirafından memnun kaldı. Sonra bakışlarını tamamen karşıladı, aniden kendini indirdi ve nefis utangaç görünüyordu. Sanırım, dedi ilgisizce, diogenes'i yürüyüşe çıkaracağım. Bay Musgrave eğildi ve zinciri çözdü. Diogenes Peggy ile Yurtdışına gittiğinde bir ipucuna gerek yoktu. Gel benimle, dedi coaxingly, ne zaman onlar ulaştı kapısı, bildiğim kadarıyla olarak ikinci alan. İçinde boğalar var. Bay Musgrave, Peggy'nin boğalardan korkması gerektiğini çok uygun buldu; bu yüzden onu korumak için ona çok istekli bir şekilde eşlik etti.
  • 2001
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.7
  • 10
  • 0
  Rezervuar Köpekleri izle
  Tüm Bilgiler
  Rezervuar Köpekleri izle Gerilim, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Rezervuar Köpekleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBüyük bir doğaya ve sıcak bir kalbe sahip bir kadını öneriyor. Yaptığı şeyin olup olmadığı konusunda başını rahatsız etmiyor; ama vicdanı, oldukça kare ve dürüst olmayan bir şey yaptığında onu rahatsız ediyor, ki bu belki de biraz ortalama. O çaba için yararlı ve samimi ve sempatik, ve o nefret ediyor... censoriousness ve kırıcı eleştiri, ya kendini ya da başkalarını. Korkarım, dedi Bay Musgrave, Peggy'nin sahip olduğu bir anlayışla, beni küstahlık için azarlıyorsun. Peggy kızardı ve yüzünü hızla ona kaldırdı. Hayır, diye çelişti; hayır. Bence nazik olmak istedin. Peggy'nin kalkık yüzünde, gözlerinin açılmamış ciddiyetinde ve ayrılan dudakların tatlı ciddi eğrisinde çok büyüleyici bir şey vardı. John Musgrave, sürekli bakışlarını geri getirirken, herhangi bir fikrinden daha güçlü bir şekilde etkilendi. Peggy'ye olan ilgisinin baba, platonik düzen olduğuna inanıyordu. Birçok insan platonik ideale takıntılı hale gelir ve bir erkek ve bir kadın arasında platonik bir sevgi olduğunu fark etmeden yaşam yolunda çok ileri gider doğaya aykırı. Platonik aşk örnekleri olmuştur, ancak bunlar azdır; nadir ve anormal bir duygudur. Keşke, dedi alışılmadık bir baskıyla, beni memnun etmek için bir şeyler yapacağını.
  • 1992
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8.2
  • 8
  • 0
  The Hateful Eight izle
  Tüm Bilgiler
  The Hateful Eight izle Suç, Vahşi Batı 
  Türkçe Dublaj
  The Hateful Eight Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleDoğru sözlerle bile şövalye cevap verdi: Seni rahatlatıyorum canımkral, çünkü ben senin astınım. Modred böyle yaptı; senin kraliçeni aldı, ve senin adil toprakların kendi elinde. O kraldır ve o kraliçedir; senin gelişindenBeklenti yok mu, çünkü onlar hiçbir zaman rahat edemediler, geleceksin. Roma'dan döndü. Ben senin öz adamınım ve bu ihaneti gördüm; ve ben geldimkendin, seni yatıştırmak için. Başım yemin olsun, sana sakin ol dediğime, Kiralama yapmadan, sevgili kraliçenden ve kız kardeşinin oğlu Modred'den, İngiltere'yi senden aldı. Sonra hepsini Arthur'un salonunda doygun hale getirin; o zaman iyi kralla keder vardı; o zaman İngilizler bu nedenle fazlasıyla morali bozuktu. Sonra bir süre sonra oradaki sesler karıştı; geniş adamlar Britanyalıların yaygarasını duyabilir veModred'i ve kraliçeyi nasıl yok edeceklerini ve öldürecekleriniModred ile tutulan tüm insanlar. Ardından, Britanyalıların en güzeli olan Arthur seslendi: Kımıldamadan oturun, şövalyeler salonda ve bengarip söylemler anlatır mısın Şimdi yarın, gündüz olduğunda ve Rab onugönder, ileri Britanya'ya doğru yürüyeceğim; ve Modred öldürüp yakacağımKraliçe; ve tüm yok edeceğim, bu ihaneti onayladı. Ve burada yapacağımİnsanların en sevgilisini bana bırakın, Howel, sevgili akrabam, akrabalarımın en soylusu; veOrdumun yarısını, sahip olduğum tüm bu krallığı korumak için bu topraklarda bırakacağım. elim.
  • 2015
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.7
  • 10
  • 0
  Pulp Fiction izle
  Tüm Bilgiler
  Pulp Fiction izle Suç 
  Türkçe Dublaj
  Pulp Fiction Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleİlk başlangıcında, Roman adamlar düştü; yere bin beş yüz; öldürülen Evander vardı, kimkral tam sertti; Romalı Catellus, kararnamelerini orada unuttu! sonra yapılmışorada kaçıyorlar, çatışmaya giriyorlar; Roma halkı sırtını döndü ve kaçtı. Britanyalılar peşlerinden gittiler ve onları yaramazlıkla karşıladılar; ve çokoraya götürdüler ve orada o kadar çok öldürdüler ki, Britanyalıların ordusu düşmeyebilirdi. daha fazla! Ve Romalılar, kaçabilsinler diye, çok geçmedenimparatora haber verdi ve ona kral Arthur'un haberini verdi, çünkü şükrettiler. Arthur oraya geldi; o zaman imparator ve ev sahibi çok korktu, Britanyalıların öldürdüğü bu onlara iyi göründü. Geri onlar (Britanyalılar) daha sonra cesur ganimetlerle gittiler ve tekrar kavganın olduğu yere geldiler. olmuştu ve ölüleri gömdüler ve topladıkları canlılar önderlik etti. ve gönderdilerdaha önce ele geçirdikleri Petreius'tan sonra ve yoldaşlarından sonra, daha önce alınmış ve hepsini tam olarak Paris kasabasına göndermişler ve üç kaleyi doldurdu ve Arthur'un emriyle en asil olan oraları hızla kapattı. krallar.
  • 1994
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8.5
  • 10
  • 0
  Peder izle
  Tüm Bilgiler
  Peder izle Dram 
  Türkçe Dublaj
  Peder Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBu eser ABD adalet mahkemesi Nemes ve ulusal polisi Gaspar tarafınca idare edilen ufak bir dönem insanı olan Padre'nin hikayesini konu ediyor. Padre ortada yakalanırken diğeri ise arka koltukta Onaltı yaşında bir kız çocuğu olan Lena'dan habersiz sahneyi terk edip gider. Bu olay ilk başta kötü gibi gelse de zihninden kötü fikirler geçer ve bu olayı şantaj olarak değerlendirebileceğini düşünür. İkili beraber devasa bir soygun planı yapmaktadır fakat birbirleriyle çalışmanın büyük sıkıntılarından haberleri yoktur. Yönetmen Jonathan Sobol, senaryo ve sinematografi gibi bu filmi olağanüstü yönetmenlikle çiviledi. Doğal fotoğrafçılık hareketleri manzarayı göstermek için harikaydı, ancak görüntülerin çok uzun olduğunu ve filmin biraz yavaşça 98 dk uzunluğuna eklenen bazı gereksizleri hissediyorum. Hız biraz daha hızlı olsaydı ve film yaklaşık 80 dakikaya kadar düzenlenmiş olsaydı, daha şüpheci olurdu. Flashbacks iyi yerleştirilmiş, ancak biraz daha ayrıntılı olması gerekirdi. Ama orada olduğunu, ancak, farklılıklar karşılamak benim kalp ile sınırsız sevinç. Hiç yorulmaz değildi, Kişi sayısı hizmet etmek aramak biliyor, aynı zamanda, kaprisler birbirlerini çok hızlı bir şekilde takip ettiler ya da Kont onu anlamamaya karar verdiğinde.Kontes, Tanrı'ya Şükran Günü duasını tutmak istedi, mösyö de Mortsauf şifa yanıtında, sergide okunmasını emretti ve onu kiliseye götürmemi istedi; onu oraya götürdüm; ama ayin kutlamaları sırasında Bay ve bayan de chesse ın'ia'yı görmeye gittim. Geri döndüğümde kontesin beni azarlamasını istedim. Henriette, ona aldatma yeteneğim olmadığını söyledim. Ben can atmak içime su tasarrufu benim düşman, kim boğuluyor, ben vermek benim pelerin için onu sıcak; kısa, ben onu affet, ama unutmadan suç.Kontes sessiz kaldı ve elimi kalbine sıktı. Sen bir meleksin, demek istediğin, tabii ki, kalçalarımın tuvaletleri sayesinde, Ben devam ettim. barış Prensi, annesi onu öldürmek isteyen çılgın insanların elleriyle kurtarıldı ve kraliçe ona sorduğunda: ne yaptın!
  • 2018
  • Canada
  • HD
  • IMDb 6.2
  • 2.218
  • 0
  Ucuz Roman izle
  Tüm Bilgiler
  Ucuz Roman izle Gerilim, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Ucuz Roman Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleGangsterler camiasına içerden, unutulmaz bir bakış. Quentin Tarantinoyu her ne kadar önceki filmi Rezervuar Köpekleri ile çok övgü aldıysa da, kitlelere asıl tanıtan film. Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur. Öteyandan, iki bozulmuş gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak, patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahetekar genci vurmaya giderler. Aslında bir suç draması olarak giyinmiş siyah bir komedi olduğunu anladıktan sonra filmi anlamak biraz daha kolaylaşıyor. Üç ana hikaye parçasının her biri, herhangi bir standart gangster filminin alt grafiğini kolayca oluşturabilecek bir durumla başlar. Ama bir şeyler her zaman yanlış gidiyor, tüm durumun yıkılmasına neden olan ve giderek daha umutsuz olan karakterleri saçma önlemlere yol açan beklenmedik küçük bir kaza. Tarantino'nun özgünlüğü, hikayeyi geleneksel arsa gelişmelerinden uzaklaştırsalar bile, küçük detaylara odaklanma ve onları nereye götürdüklerini takip etme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Ezilmenizin kanda olduğu, ten rengi mor olan ve bu tutkunun şekillerle kalabileceği parlayan hayal gücüne sahip yaratıklar, hıristiyanlarda olduğu gibi işkence etmek için onları şekillendirir onların imanlarını kuvvetlendirin ve onları Allah'ın görünür kılın! Onları yerleştirirken vücut formu için gerekli daha fazla değer sağlayabilir durmaksızın özlemleri, aşk dolu kalbi yaşadı bir rüya renk gel görüntülenen! Peki o zaman, jumaloidun'un yüz güzelliği için idealini yaratan heyecanı yaşayın, onların fikri derinleşti. Gözden Geçirme anısının geçmiş hafızası büyütülür; yerine getirilen umutların geleceği. Kalpler, bu elektronik nüansları ile kaynayan, iyi fırtına yapmak ilk sahne, hangi ülke elähytti ve ani alevlenmeler anında hedefini dölleyin. Ne kadar tatlı bir zevk olduğunu gördüğüm zaman, biz bu düşünceleri, bu duygular karşılıklıydı! Ne ihastuneella gözleri ben mutluluk artış Henri değil takip! Öznenin gözünde sevmek için yaşayan bir kadın, belki de en büyük ifadeyi, solma eksikliğinden ölümcül ya da yaşam suyu olarak şüpheden ölen bir kadın olarak verir.
  • 1994
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 2.484
  • 0

Dizi İzle (Full HD Görüntüde)


Dizi izle, Aradığınız tüm dizileri sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses 1080p kalitede dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir. Vaktinizi keyifle geçirebilmek için sitemizde bulunan binlerce diziden dilediğinizi açıp seyredebilirsiniz.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız ve bu eksiklikleri gidermek içinde var gücümüzle çalışıyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır.


Dizi İzlemek (Yüksek Kalitede)


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, anime seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa süre içinde bu durumu çözüme kavuşturacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dizi izleme yeri olan diziizle.blog adlı sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle  hd film izle,film izle  full hd film izle  bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  süperbetin  grandpashabet  portbet  film izle  smart iptv  takipçi satın al 

mobil ödeme bahis  tiktok takipçi satın al  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  Full hd film izle  hd full izle  instagram takipçi satın al  betexper  full hd izle  sekabet  betebet giriş  betebet 

canlı casino siteleri  deneme bonusu  pleksi  izmir escort  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  bornova escort  diyarbakır escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya  porno Film izle  çeşme escort  pendik escort kızlar  alanya escort  izmir escort